Etiam si omnes, ego non ...

Én nem azért vagyok önző és egoista, hogy másokat megváltoztassak és átformáljak, hanem azért, hogy önmagam egészét megőrizzem, hogy a saját formámat megtarthassam a többi, önző, követelőző, egoista emberrel szemben.

Nincsenek megjegyzések

Megjegyzés küldése