Etiam si omnes, ego non ...
Én nem azért vagyok önző és egoista, hogy másokat megváltoztassak és átformáljak, hanem azért, hogy önmagam egészét megőrizzem, hogy a saját formámat megtarthassam a többi, önző, követelőző, egoista emberrel szemben.
Nincsenek megjegyzések
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése ( Atom )
Nincsenek megjegyzések
Megjegyzés küldése