Babusgatás

Azon gondolkoztam, hogy vajon azok a kisbabák, akiket különböző filmforgatásokon vetnek be, akár horror, akár dráma, akár vígjáték műfajban, azok az akkor átélt negatív, pozitív élményeket hogyan dolgozzák fel az adott pillanatban?
Egyáltalán, marad valami emlékük róla?
Hatással lesz életük további részére?

Tudat alatt munkálkodhat még?

Nincsenek megjegyzések

Megjegyzés küldése