Pár gondolat ezzel az amúgy frappáns találmánnyal kapcsolatban:
-Ha a bicikli valamelyik drótrészére rakjuk, akkor működésbe lép a led. Viszont, hogyha a két ledet egymáshoz passzintjuk, akkor miért nem?
-Nyilván a mágnesek nem tartanak örökké. Elvesztik az erejüket. Mennyi ez az időtartam? Lehet, hogy néhány hónap alatt úgy csökken a teljesítményük, hogy bár rajta maradnak a fémen, de már egy kisebb puklitól az aszfalton lerepülnek.
-Kiszállítással együtt 7200 forintos árával ez is annyira meggyőző, mint az alternatív MacGyver túlélőkészlet.




Nincsenek megjegyzések
Megjegyzés küldése