Nézegetem az online divatmagazinok ömlesztett koncepcióit undorítóbbnál undorítóbb ruhaegyüttesekkel, amiket fogalmam sincs egyébként milyen elmebetegek találnak ki, bár lehet az a probléma, hogy én nem vagyok divattervező, és végre sikerül találnom egy értelmes képsorozatot, amiben a számomra legkedveltebb kép pont a borítókép, ami tele van rakva feleslegesebbnél feleslegesebb, sőt kifejezetten randa betűtípussal stilizált szövegekkel; amit valamilyen okból kifolyólag sosem publikálnak semmitmondó karakterektől megfosztott szűziességben; ergo ugyanott vagyok, ahol elkezdtem.
Nincsenek megjegyzések
Megjegyzés küldése