„Gázt neki fiatalember, gázt neki!”
Mondja egy nyugdíjas néni, aki elpedálozik mellettem biciklivel, miközben a szokásos, 12 kilométeres távot igyekszem teljesíteni drótszamarammal.
Nincsenek megjegyzések
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése ( Atom )
Nincsenek megjegyzések
Megjegyzés küldése