A sors keserű fintora, hogy ma, a visszafelé vezető úton leelőztem a nénit. Úgy néz ki szegény nem tudott mit kezdeni a szembeszél okozta sokkal. Mindenesetre nem riposztoltam neki, miközben elsuhantam mellette. Nem a 'respect your elders' miatt, egyszerűen nem én lettem volna.
Nincsenek megjegyzések
Megjegyzés küldése